Aktualności

Międzynarodowe Targi Ekologiczne

23 - 26 listopada 2010 roku

 

W dniach 23 – 26 listopada 2010 r. w Poznaniu odbyły się Międzynarodowe Targi Ekologiczne.  Wydarzenie zgromadziło wystawców z Polski i wielu krajów Europy, umożliwiając wymianę doświadczeń i wiedzy w zakresie najnowszych rozwiązań technologicznych  i technicznych.


Poza branżowymi liderami, wśród wystawców znalazły się także wspierające idee proekologicznych rozwiązań ambasady takich krajów jak Szwajcaria i Norwegia. Scenariusz Targów obejmował także wystawy tematyczne, pokazy maszyn i urządzeń w ruchu oraz specjalistyczne konferencje dedykowane najbardziej interesującym dla branży tematom.


Kancelaria Nosowski, Konratowski i Wspólnicy była obecna podczas Targów, jako ekspert w zakresie merytorycznego wsparcia dla podmiotów operujących w sektorze energii odnawialnych. Do udziału w konferencji poświęconej czystej energii został zaproszony radca prawny Sebastian Owczarzak, partner w naszej kancelarii.


Wystąpienie radcy prawnego Owczarzaka dotyczyło przede wszystkim energetyki wiatrowej. W dwóch wykładach podczas drugiego dnia targów, Sebastian Owczarzak przedstawił temat opodatkowania farm wiatrowych podatkiem od nieruchomości oraz rozważył kwestię istniejących uregulowań prawnych z punktu widzenia ich roli w rozwoju energetyki wiatrowej w Polsce.

Oba wykłady Sebastiana Owczarzaka zostały opublikowane w „Czystej energii”, wiodącym specjalistycznym miesięczniku dla branży. Pierwszy jest już dostępny w wydaniu listopadowym miesięcznika, drugi zostanie opublikowany w numerze grudniowym.


Więcej informacji na stronie:
http://archiwum.komunalny.home.pl/archiwum/index.php?mod=tekst&id=12063

 

 


 

X

Uwaga! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii. Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii przez www.nosowski.pl lub podmioty trzecie w celach zwią…zanych ze ś›wiadczeniem usł‚ug drogą elektroniczną…, może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglą…darki. Brak zmiany ustawień„ przeglą…darki oznacza zgodę™ na to. Więcej informacji znajdą… Pań„stwo w zakł‚adce Polityka dotyczą…ca cookies

AKCEPTUJĘ