Aktualności

Wywiad Sebastianem Owczarzakiem w "Dzienniku Gazeta Prawna"

09 grudnia 2010 roku

 

Kancelaria Nosowski, Konratowski i Wspólnicy aktywnie interesuje się rozwojem rynku czystej energii. Zainteresowanie to przekłada się na udział naszych prawników w najważniejszych wydarzeniach branżowych, które promują i inspirują rozwój tego sektora.


W ubiegłym miesiącu radca prawny Sebastian Owczarzak przedstawił dwa wykłady podczas Międzynarodowych Targów Ekologicznych „POLEKO 2010” w Poznaniu. Oba wykłady w formie artykułów ukazały się w miesięczniku „Czysta energia”.


W ubiegłym tygodniu natomiast,  w „Dzienniku Gazeta Prawna”, w dodatku „Biznes i energia” ukazał się wywiad z Sebastianem Owczarzakiem, w którym rozważa on rolę istniejących uregulowań prawnych w rozwoju rynku energetycznego w Polsce.

 
Pełną treść wywiadu można zobaczyć tutaj.

X

Uwaga! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii. Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii przez www.nosowski.pl lub podmioty trzecie w celach zwią…zanych ze ś›wiadczeniem usł‚ug drogą elektroniczną…, może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglą…darki. Brak zmiany ustawień„ przeglą…darki oznacza zgodę™ na to. Więcej informacji znajdą… Pań„stwo w zakł‚adce Polityka dotyczą…ca cookies

AKCEPTUJĘ