Aktualności

Północna Izba Gospodarcza

10 stycznia 2011 roku

 

Kancelaria Nosowski, Konratowski i Wspólnicy została członkiem Północnej Izby Gospodarczej. Decyzji Kancelarii o przystąpieniu do Izby towarzyszyło przekonanie o dużej potrzebie istnienia organizacji takiej jak ta oraz uznanie dla kompleksowego obszaru działania i dotychczasowych dokonań Izby.


Zasadniczym celem działania Izby jest wszechstronna integracja środowiska zrzeszonych w niej przedsiębiorców, poprzez ułatwianie nawiązywania kontaktów handlowych, udostępnianie narzędzi do zdobywania nowych kwalifikacji i tworzenie pro biznesowej atmosfery.


Kancelaria identyfikuje się z misją PIG w kontekście stymulowania rozwoju gospodarczego, a także ze wspieraniem rozwoju przedsiębiorczości kobiet oraz aktywizacji współpracy z partnerami spoza Polski.


Mamy nadzieję, że nasze członkostwo w Izbie wniesie nową jakość w jej działania dostarczając inspiracji tak pozostałym jej członkom, jak i nam samym.

 

Północna Izba Gospodarcza

 

 

X

Uwaga! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii. Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii przez www.nosowski.pl lub podmioty trzecie w celach zwią…zanych ze ś›wiadczeniem usł‚ug drogą elektroniczną…, może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglą…darki. Brak zmiany ustawień„ przeglą…darki oznacza zgodę™ na to. Więcej informacji znajdą… Pań„stwo w zakł‚adce Polityka dotyczą…ca cookies

AKCEPTUJĘ