Aktualności

Newsletter - wspólna inicjatywa

04 kwietnia 2011 roku

 

Mamy przyjemność poinformować naszych wszystkich obecnych i przyszłych Klientów, że Kancelaria Nosowski, Konratowski i Wspólnicy w celu zagwarantowania systematycznego dostępu do informacji o najistotniejszych zmianach w prawie i wydarzeniach dotyczących biznesu i kultury w naszym mieście, rozpoczyna wydawanie Newslettera.

 

Na skutek porozumienia podpisanego przez Kancelarię z Centrum Biznesu oraz Centrum Kultury 105 w Koszalinie, Newsletter będzie publikowany wspólnie z tymi podmiotami. Jesteśmy bardzo zadowoleni z faktu, iż do współredagowania Newslettera udało nam się zaprosić tak prężnie działające w naszym regionie instytucje.

 

Decyzja o wydawaniu wspólnego Newslettera i włączeniu w jego treść informacji ze sfery biznesu i kultury, podyktowana została chęcią zapewnienia czytelnikom optymalnego zakresu informacji. W naszym mieście to pierwsza tego rodzaju nieodpłatna cykliczna publikacja elektroniczna, która swoim zasięgiem obejmie zarówno prawo, jak i biznes i kulturę.

Mamy nadzieję, że nasza wspólna z Centrum Biznesu i Centrum Kultury  inicjatywa spotka się z zainteresowaniem ze strony naszych obecnych i przyszłych klientów oraz że informacje, które będziemy Państwu przekazywać tą drogą okażą się ciekawe i użyteczne.


Newsletter będzie wydawany co miesiąc. Chcąc go otrzymywać, wystarczy wysłać wiadomość o treści TAK na adres:

newsletter@nosowski.pl

X

Uwaga! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii. Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii przez www.nosowski.pl lub podmioty trzecie w celach zwią…zanych ze ś›wiadczeniem usł‚ug drogą elektroniczną…, może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglą…darki. Brak zmiany ustawień„ przeglą…darki oznacza zgodę™ na to. Więcej informacji znajdą… Pań„stwo w zakł‚adce Polityka dotyczą…ca cookies

AKCEPTUJĘ