Aktualności

Europower 2010

22-23 września 2010 roku

 

W dniach 22-23.09.2010r. w Hotelu Sheraton w Warszawie, odbyła się 13. edycja Międzynarodowej Konferencji Energetycznej Europower 2010. Udział w dyskusji panelowej dotyczącej odnawialnych źródeł energii wziął w charakterze eksperta radca prawny Sebastian Owczarzak, partner w Kancelarii Nosowski, Konratowski i Wspólnicy. Podczas konferencji poruszone zostały najistotniejsze dla branży energetycznej kwestie, podsumowane w ostatnim panelu poświęconym zagadnieniom bezpieczeństwa energetycznego Polski.


Zaproszenie radcy prawnego Sebastiana Owczarzaka do udziału w konferencji, to zarówno wyraz uznania dla jego niekwestionowanego znawstwa tematyki związanej z czystą energią, jak też zauważalnej aktywności samej Kancelarii w wydarzeniach ważnych dla rozwoju tego sektora gospodarki.


Konferencja zgromadziła także wielu innych uznanych ekspertów rynku energetycznego, umożliwiając wymianę poglądów i inspirującą dyskusję na tematy tak newralgiczne, jak perspektywy rozwoju energetyki jądrowej w Polsce, rola dwutlenku węgla w energetyce XXI wieku czy możliwości uzyskiwania energii z gazu łupkowego.


Szczegółowe informacje nt. tegorocznej konferencji Europower można odnaleźć na następujących stronach internetowych:


*http://www.pgesa.pl/en/PGE/PressCenter/PressInformation/Pages/PGEatEUROPOWER2010.aspx
*http://www.szejnfeld.pl/index.php/komunikaty/konferencja-europower-2010/
*http://nowa-energia.com.pl/index.php/2010/09/24/pge-na-europower-2010/
*http://biotechnologia.pl/info/bioenergia/25_aktualnosci/10849
*http://www.polishmarket.com.pl/document/:23896,Europower+2010+Polish+energy+sector+an+investors+paradise.en.html
*http://biotechnologia.pl/info/bioenergia/25_aktualnosci/10852_europower_2010__energetyka_odnawialna_przyszloscia_europy.html

 

 

 

X

Uwaga! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii. Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii przez www.nosowski.pl lub podmioty trzecie w celach zwią…zanych ze ś›wiadczeniem usł‚ug drogą elektroniczną…, może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglą…darki. Brak zmiany ustawień„ przeglą…darki oznacza zgodę™ na to. Więcej informacji znajdą… Pań„stwo w zakł‚adce Polityka dotyczą…ca cookies

AKCEPTUJĘ