Aktualności

Nowi partnerzy Kancelarii

01 września 2010 roku

 

Miło nam Państwa poinformować, że do grona partnerów Kancelarii Nosowski, Konratowski i Wspólnicy dołączyli dwaj nowi radcowie prawni – Pan Bartosz Michalski i Pan Sebastian Owczarzak.

 

Obaj Panowie, Pan mecenas Michalski i Pan mecenas Owczarzak odznaczają się wybitnym poziomem wiedzy prawniczej i posiadają dogłębną znajomość zagadnień istotnych dla działalności biznesowej większości naszych klientów. Zanim dołączyli do naszego zespołu, obaj rozwijali swoje indywidualne praktyki, zdobywając bezcenne doświadczenie w zapewnianiu profesjonalnych usług prawnych różnorodnym podmiotom.

 

Do zasadniczych gałęzi prawa, w jakich specjalizuje się Pan mec. Michalski należą prawo rolne w ujęciu działalności rolniczej i pomocy unijnej dla rolników, prawo handlowe oraz prawo rodzinne. Głównymi specjalizacjami w praktyce mec. Owczarzaka natomiast pozostaje szeroko rozumiane prawo energetyczne, ze szczególnym uwzględnieniem technologii OZE oraz prawo handlowe i administracyjne. Obaj Panowie świadczą obsługę prawną po polsku i angielsku.
 
Pomysł nawiązania współpracy z Panem mecenasem Owczarzakiem i Panem mecenasem Michalskim, wynika z głównego nurtu strategii naszej kancelarii, który jest określany przez nieustanne dążenie do podnoszenia poziomu jakości naszych usług.
 
Wychodzenie naprzeciw potrzebom klientów i dalsze budowanie powszechnego uznania dla ich i naszej marki na rynku, to nasza misja. Jesteśmy przekonani, że wzbogacenie naszego zespołu o osobowości i umiejętności Panów Owczarzaka i Michalskiego, umożliwi nam dostarczenie klientom satysfakcjonującej obsługi i w rezultacie pozwoli na prowadzenie działalności z większą łatwością i sukcesami.

 


 

X

Uwaga! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii. Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii przez www.nosowski.pl lub podmioty trzecie w celach zwią…zanych ze ś›wiadczeniem usł‚ug drogą elektroniczną…, może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglą…darki. Brak zmiany ustawień„ przeglą…darki oznacza zgodę™ na to. Więcej informacji znajdą… Pań„stwo w zakł‚adce Polityka dotyczą…ca cookies

AKCEPTUJĘ