Aktualności

Danish Business Club Poland

17 sierpnia 2010 roku

                                                                      

Kancelaria Nosowski, Konratowski i Wspólnicy, ma zaszczyt poinformować, że od sierpnia 2010 r. jest członkiem Duńskiego Klubu Biznesu w Polsce. Danish Business Club Poland, to prestiżowe zrzeszenie firm duńskich zainteresowanych aktywnością na polskim rynku, bądź też już na nim działających oraz firm polskich operujących i kooperujących na rynku duńskim.

 

Misją Klubu jest zapewnienie odpowiedniej cyrkulacji informacji na temat rozwoju rynku jego członkom, tworzenie nowych możliwości porozumienia i współpracy dla partnerów polskich i duńskich, jak też wzmacnianie aktualnie istniejących form współdziałania dla podmiotów polskich i duńskich. Dzięki różnorodnym formom komunikowania rynku polskiego i duńskiego, poprzez konferencje, wykłady, wspólne inicjatywy członków Klubu, świadomość specyfiki obu rynków znacząco wzrasta, a zaangażowane podmioty z większą pewnością decydują się na inicjowanie i rozwijanie swojej działalności gospodarczej w obu krajach.

 

Kancelaria Nosowski, Konratowski i Wspólnicy zdecydowała się także na członkostwo w Danish Business Club Poland, gdyż wielu klientów kancelarii, to podmioty bezpośrednio związane z Danią. Za sprawą członkostwa w Klubie kancelaria jest w stanie na bieżąco obserwować wszelkie zmiany we współpracy polsko-duńskiej, które mogą przełożyć się na jakość praktyki biznesowej naszych duńskich klientów, jak też angażować się i zabierać głos przy okazji wydarzeń współkształtujących jakość ekonomicznego porozumienia między oboma krajami.

 

Mamy nadzieję, że dzięki członkostwu w Klubie nasza obsługa duńskich klientów, aktywnych na polskim rynku, będzie jeszcze lepsza, a dzięki zrozumieniu problemów, z jakimi konfrontują się oni podejmując działalność w naszym kraju, kancelaria zyska uznanie rzetelnej marki w środowisku duńskich przedsiębiorców.


Więcej informacji na temat Klubu: http://www.ambwarszawa.um.dk/da/menu/Eksportraadgivning/DanishBusinessClubPoland/

 

 

 

Danish Business Club Poland

 

 


X

Uwaga! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii. Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii przez www.nosowski.pl lub podmioty trzecie w celach zwią…zanych ze ś›wiadczeniem usł‚ug drogą elektroniczną…, może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglą…darki. Brak zmiany ustawień„ przeglą…darki oznacza zgodę™ na to. Więcej informacji znajdą… Pań„stwo w zakł‚adce Polityka dotyczą…ca cookies

AKCEPTUJĘ