Aktualności

Gwardia Koszalin - Grajmy Razem

31 stycznia 2011 roku

 

W ostatnim czasie Kancelaria Nosowski, Konratowski i Wspólnicy nawiązała współpracę z Klubem Sportowym Gwardia Koszalin. Działanie w ramach i na rzecz społeczności lokalnej poprzez wspólne inicjatywy służące integrowaniu koszalińskiego środowiska, jest wyrazem naszych poglądów na to, jak należy prowadzić odpowiedzialny biznes.


Udział w życiu kulturalnym, sportowym i społecznym Koszalina, uważamy z założenia za swe moralne zobowiązanie. Pragniemy również, jako prawnicy i mieszkańcy Koszalina, przyjąć część odpowiedzialności za jakość i tempo jego rozwoju w aspekcie budowania obywatelskiego społeczeństwa na szczeblu miasta.


Mamy nadzieję, że tak pozytywnie oceniony przez KS „Gwardia Koszalin” fakt nawiązania współpracy z nami, dostarczy obu stronom okazji do nowych satysfakcjonujących wyzwań i osiągnięć.


Pełną treść powoływanego artykułu gazety „Miasto” można przeczytać kilkając tutaj.

 

 

X

Uwaga! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii. Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii przez www.nosowski.pl lub podmioty trzecie w celach zwią…zanych ze ś›wiadczeniem usł‚ug drogą elektroniczną…, może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglą…darki. Brak zmiany ustawień„ przeglą…darki oznacza zgodę™ na to. Więcej informacji znajdą… Pań„stwo w zakł‚adce Polityka dotyczą…ca cookies

AKCEPTUJĘ