Aktualności

Diamenty Forbes'a

16 marca 2011 roku

 

Kancelaria Nosowski, Konratowski i Wspólnicy wzięła udział we wręczeniu prestiżowych „Diamentów Forbes’a” – nagród dla najdynamiczniej rozwijających się przedsiębiorstw. Nasza Kancelaria była partnerem tego wydarzenia w zachodniopomorskiem.

 

Uroczysta gala odbyła się 16 marca 2011r. w Hotelu Park w Szczecinie, który tego wieczoru gościł kadrę menadżerską i właścicieli najszybciej rozwijających się firm w naszym regionie. Nagrody w postaci „Diamentów Forbes’a” wręczali wicemarszałek i wicewojewoda województwa zachodniopomorskiego – Panowie  Andrzej Jakubowski i Ryszard Mićko. Nagrody zostały wręczone w trzech kategoriach, w zależności od poziomu obrotów danej firmy.

Zasadniczą część wieczoru dedykowaną wręczeniu nagród, poprzedziły wystąpienia partnerów i organizatorów wydarzenia. W imieniu Kancelarii głos zabrał radca prawny Bartosz Michalski, który mówił o optymalizacji kosztów zarządzania firmą w związku z korzystaniem z usług prawniczych.

 

Niezależnie od tradycyjnych Diamentów, tegoroczna gala uhonorowała także zaproszonych przedsiębiorców „e-diamentami”, za najlepszą witrynę internetową.


Kancelaria, jako partner wydarzenia wręczyła nagrodę specjalną, którą wyróżniła firmę Ekowodrol z Koszalina. Nagrodę stanowił voucher na obsługę prawną firmy.


Więcej informacji na temat wydarzenia, jak również relacja video i galeria zdjęć są dostępne pod linkiem:
http://diamentyforbesa.pl/index.php?action=page&parent=448&view=449

X

Uwaga! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii. Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii przez www.nosowski.pl lub podmioty trzecie w celach zwią…zanych ze ś›wiadczeniem usł‚ug drogą elektroniczną…, może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglą…darki. Brak zmiany ustawień„ przeglą…darki oznacza zgodę™ na to. Więcej informacji znajdą… Pań„stwo w zakł‚adce Polityka dotyczą…ca cookies

AKCEPTUJĘ